0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain LaLiga
Real Valladolid
-
-
FC Barcelona
inprogress
۲۲:۰۰
Real Madrid
۲
۰
Deportivo Alaves Sad
Finished
۰۰:۳۰
CA Osasuna
۲
۱
RC Celta De Vigo
Finished
۱۹:۳۰
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
فولاد سپاهان
-
-
پارس جنوبی جم
inprogress
۲۰:۴۵
پدیده مشهد
-
-
Saipa FC
inprogress
۲۰:۳۰
پیکان
-
-
GOL Gohar Sirjan FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sanat Naft Abadan FC
-
-
FC Nassaji Mazandaran
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
استقلال تهران
-
-
Tractor Sazi Tabriz FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
فولاد خوزستان
-
-
Naft Masjed Soleyman FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  England Premier League
Brighton And Hove Albion
-
-
Manchester City
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sheffield United
-
-
Chelsea FC
inprogress
۲۱:۰۰
Watford FC
۲
۱
Newcastle United
Finished
۱۶:۰۰
Liverpool FC
۱
۱
Burnley FC
Finished
۱۸:۳۰
Norwich City
۰
۴
West Ham United
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie A
Brescia Calcio
-
-
AS Roma
inprogress
۲۲:۰۰
SS Lazio Roma
۱
۲
US Sassuolo Calcio
Finished
۱۹:۴۵
  Korea Republic K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors
۲
۲
Seongnam FC
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۱
۱
Suwon Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
Incheon United FC
۱
۱
Sangju Sangmu Phoenix
Finished
۱۴:۳۰
  Switzerland Super League
FC Basel 1893
-
-
BSC Young Boys
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Zurich
-
-
FC Sion
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Japan J.League
Kawasaki Frontale
۳
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia 1. HNL
NK Osijek
-
-
NK Istra 1961
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
NK Inter Zapresic
-
-
HNK Rijeka
inprogress
۲۱:۲۵
  Slovakia Superliga, Championship round
SK Slovan Bratislava
-
-
FC Spartak Trnava
inprogress
۲۰:۳۰
MSK Zilina
-
-
MFK Zemplin Michalovce
inprogress
۲۰:۳۰
MFK Ruzomberok
-
-
FC Dac 1904 Dunajska Streda
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Dukla Prague
۲
۱
FK Varnsdorf
Finished
۱۹:۳۰
FK Pardubice
۴
۱
FK Slavoj Vysehrad
Finished
۱۹:۳۰
1.sk Prostejov
۰
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۳۰
FC Sellier & Bellot Vlasim
۲
۳
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
FK Banik Sokolov
۳
۰
MFK Chrudim
Finished
۱۹:۳۰
MFK Vitkovice
۱
۴
FC Hradec Kralove
Finished
۱۹:۳۰
SK Lisen
۶
۲
FK Fotbal Trinec
Finished
۱۹:۳۰
FK Usti Nad Labem
۱
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۹:۳۰
  Norway Eliteserien
Rosenborg BK
-
-
Stromsgodset IF
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FK Haugesund
-
-
Molde FK
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal Primeira Liga
FC Pacos Ferreira
۱
۵
Sporting Braga
Finished
۰۱:۰۰
Belenenses Sad
-
-
Moreirense FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  England Championship
Blackburn Rovers
۱
۱
West Bromwich Albion
Finished
۱۸:۳۰
Barnsley FC
۰
۰
Wigan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Hull City
۰
۱
Millwall FC
Finished
۱۸:۳۰
Derby County
۱
۳
Brentford FC
Finished
۱۶:۰۰
Queens Park Rangers
۰
۳
Sheffield Wednesday
Finished
۱۸:۳۰
Preston North End
۱
۱
Nottingham Forest
Finished
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۱
۳
Bristol City
Finished
۱۸:۳۰
Charlton Athletic
۰
۱
Reading FC
Finished
۱۶:۰۰
  Spain LaLiga 2
Racing De Santander
۱
۰
SD Huesca
Finished
۱۹:۳۰
UD Las Palmas
-
-
CD Mirandes
inprogress
۲۲:۰۰
  Russia Premier League
PFC Sochi
-
-
FC Spartak Moscow
inprogress
۲۲:۰۰
Republican FC Akhmat Grozny
۱
۱
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۲۰:۰۰
FC Arsenal Tula
۲
۱
FC Tambov
Finished
۱۷:۳۰
  Korea Republic K-League 2
Suwon FC
۱
۱
Chungnam Asan FC
Finished
۱۴:۳۰
Gyeongnam FC
۱
۲
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga 1, Relegation round
FC Viitorul Constanta
۵
۰
ACS FC Academica Clinceni
Finished
۱۶:۳۰
AFC Hermannstadt
۲
۱
FC Voluntari
Finished
۱۹:۰۰
  Turkey Super Lig
Goztepe SK
-
-
Genclerbirligi SK
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
-
-
FC Codru Lozova
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Floresti
۰
۴
CS Petrocub Hincesti
Finished
۱۹:۳۰
  Japan J.League 2
Omiya Ardija
۱
۰
Tokyo Verdy
Finished
۱۴:۳۰
Jubilo Iwata
۲
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
V-Varen Nagasaki
۲
۰
Ehime FC
Finished
۱۴:۳۰
Niigata Albirex
۱
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۳:۳۰
Kyoto Sanga FC
۲
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۴:۰۰
Montedio Yamagata
۱
۱
Mito Hollyhock
Finished
۱۴:۳۰
Thespakusatsu Gunma
۰
۱
FC Machida Zelvia
Finished
۱۴:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۱۴:۳۰
FC Ryukyu
۱
۳
Tokushima Vortis
Finished
۱۴:۰۰
JEF United Ichihara Chiba
-
-
Montedio Yamagata
Cancelled
۱۳:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
-
-
Ehime FC
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Ryukyu
-
-
Kyoto Sanga FC
Cancelled
۱۳:۳۰
Tochigi SC
-
-
Tokushima Vortis
Cancelled
۱۴:۳۰
  Slovakia Superliga, Relegation round
AS Trencin
-
-
FC Nitra
Finished
۲۰:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
-
-
SKF Sered
inprogress
۲۰:۳۰
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
-
-
FK Senica
inprogress
۲۰:۳۰
  Ukraine Premier League, Relegation round
SC Dnipro-1
-
-
FC Lviv
inprogress
۲۱:۰۰
  Simulated Reality League Copa America Knockout stage SRL
Uruguay Srl
۱
۲
Colombia (SRL)
Finished
۰۲:۳۰
  Finland Ykkonen
AC Oulu
۱
۰
SJK Akatemia
Finished
۱۸:۳۰
Vaasan Palloseura
۱
۰
Mypa Myllykoski
Finished
۱۸:۰۰
FC Ktp Kotka
۰
۰
Musan Salama
Finished
۱۷:۳۰
AC Kajaani
۱
۱
IF Gnistan
Finished
۱۸:۳۰
KPV Kokkola
۲
۲
Ekenas Idrottsforening
Finished
۱۸:۳۰
  Poland Ekstraklasa, Championship Round
Legia Warszawa
۲
۰
KS Cracovia
Finished
۲۰:۰۰
  Germany 2. Bundesliga, Relegation/Promotion Playoffs
FC Ingolstadt 04
-
-
1. FC Nuremberg
inprogress
۲۰:۴۵
  International Clubs Club Friendly Games
Deportivo Masaya Fc
۰
۱
Juventus FC
Finished
۰۱:۳۰
FC Slovan Rosice
۲
۳
FK Blansko
Finished
۱۳:۳۰
ETO FC Gyor
۰
۲
Budafoki Mte
Finished
۱۳:۳۰
Vasas FC
۳
۱
Aqvital FC Csakvar
Finished
۱۳:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice
۱
۱
Gornik Zabrze II
Finished
۱۲:۳۰
Ruch Chorzow
۴
۱
Stal Brzeg
Finished
۱۳:۳۰
Malahide United
۱
۳
Shelbourne FC
Finished
۱۵:۳۰
FK Proleter Novi Sad
-
-
FK Spartak Subotica
Finished
۲۰:۳۰
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
۴
۱
1. FC Tatran Presov
Finished
۱۳:۰۰
FC Chambly Oise
۱
۱
US Boulogne
Finished
۱۹:۳۰
NK Siroki Brijeg
-
-
NK Posusje
inprogress
۲۰:۳۰
FC CSKA 1948
۱
۱
Kariana Erden
Finished
۱۲:۳۰
MFK Snina
۳
۲
MFK Vranov Nad Toplou
Finished
۱۲:۳۰
Sc Sorg
۴
۴
Gsc Liebenfels
Finished
۱۳:۰۰
FK Humenne
۴
۰
Lok. Kosice
Finished
۱۳:۰۰
TJ Sokol Usti
-
-
Tj Valasske Mezirici
inprogress
۱۳:۰۰
SVG Reichenau
۷
۲
Union Innsbruck
Finished
۱۳:۰۰
Gyirmot FC Gyor
۲
۰
FC Ajka
Finished
۱۳:۳۰
MFK Vyskov
۳
۱
FK Hodonin
Finished
۱۳:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۲
۱
Lider Wloclawek
Finished
۱۳:۳۰
MSK Puchov
۳
۱
Uhersky Brod
Finished
۱۳:۳۰
SV Lippstadt 08
-
-
Kirchhorder SC
inprogress
۱۶:۳۰
SV Bergisch Gladbach 09
-
-
Spvgg Sterkrade-nord
Finished
۱۶:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
-
-
Stal Brzeg
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Spijkenisse
-
-
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
Finished
۱۷:۰۰
FC Khimki
-
-
FC Kazanka Moscow
Finished
۱۷:۳۰
KV Kortrijk
۰
۱
Cercle Brugge
Finished
۱۷:۳۰
Dusv Loipersdorf
-
-
Sv Deutsch Kaltenbrunn
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Spartak Subotica
-
-
FK Borac Banja Luka
Finished
۱۸:۳۰
TUS Paldau
-
-
ASV Sankt Martin An Der Raab
Finished
۱۸:۳۰
USV Hartmannsdorf
-
-
SC St Margarethen An Der Raab
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Kozlovice
-
-
SK Hanacka Slavia Kromeriz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Diriangen FC
-
-
Cd Junior De Managua
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Esmtk Budapest
-
-
Soproni VSE
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Spartak Rychnov
-
-
SK Holice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Nedelisce
-
-
NK Medimurje Cakovec
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Vozdovac
-
-
FK Sloga Kraljevo
inprogress
۲۰:۳۰
OFK Backa Palanka
-
-
FK Tsc Backa Topola
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Schwaz
-
-
SV Innsbruck
inprogress
۲۱:۳۰
  USA MLS is Back Tournament, Western Conference, Gr. B
Seattle Sounders
۰
۰
San Jose Earthquakes
Finished
۰۵:۳۰
  Vietnam V-League
CLB Viettel
۴
۰
Vicem Hai Phong
Finished
۱۶:۴۵
Becamex Binh Duong
۱
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۴:۳۰
Than Quang Ninh
۰
۳
HO Chi Minh City FC
Finished
۱۵:۳۰
  Poland II Liga
Bytovia Bytow
-
-
KS Legionovia Legionowo
inprogress
۲۰:۳۰
Znicz Pruszkow
-
-
Lech II Poznan
inprogress
۲۱:۳۰
  Turkey 1. Lig
Balikesirspor
-
-
Eskisehirspor
inprogress
۲۱:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Chiasso
-
-
SC Kriens
inprogress
۲۰:۴۵
FC Aarau
-
-
FC Winterthur
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Austria Bundesliga, Europa League Playoffs
FK Austria Wien
۲
۳
TSV Hartberg
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Sunshine Coast Premier League Reserve
Coolum FC
۰
۱
Buderim Wanderers FC
Finished
۱۰:۳۰
Woombye Snakes SC
۰
۲
Beerwah Glasshouse SC
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Sunshine Coast Premier League
Woombye Snakes SC
۱
۲
Beerwah Glasshouse United
Finished
۱۲:۳۰
Coolum FC
۲
۴
Buderim Wanderers FC
Finished
۱۲:۳۰
  Iceland 4 deild, Group A
Vatnaliljur
۲
۴
Ymir Kopavogur
Finished
۰۰:۳۰
  Australia U20 Western Australian Premier League
Perth SC
۱
۱
Floreat Athena FC
Finished
۰۹:۳۰
Sorrento FC
۰
۲
Gwelup Croatia Sc
Finished
۰۹:۳۰
  Denmark 1st Division
Kolding IF
۰
۲
Hvidovre IF
Finished
۱۹:۳۰
Nykoebing FC
۰
۱
HB Koege
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Superligaen, European Playoffs
Randers FC
-
-
Odense Boldklub
inprogress
۲۰:۳۰
  Greece Super League 1, Relegation Round
Panionios
-
-
Panaitolikos
inprogress
۲۰:۴۵
Lamia
-
-
AE Larissa FC
inprogress
۲۰:۴۵
AO Xanthi FC
-
-
Asteras Tripolis
inprogress
۲۰:۴۵
Volos Nps
-
-
Atromitos Athinon
inprogress
۲۰:۴۵
  Slovenia PrvaLiga
NK Domzale
-
-
NK Bravo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Bulgaria First Professional League, Placement Matches 7-10
PFC Cherno More Varna
-
-
PFK Botev Plovdiv
inprogress
۲۱:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Liverpool FC Srl
۲
۱
Burnley FC Srl
Finished
۱۳:۳۰
Brighton And Hove Albion Srl
۰
۲
Manchester City Srl
Finished
۱۳:۳۰
Watford FC Srl
۳
۱
Newcastle United Srl
Finished
۱۳:۳۰
Sheffield United Srl
۰
۳
Chelsea FC Srl
Finished
۱۳:۳۰
Norwich City Srl
۱
۰
West Ham United Srl
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Esiliiga
Kohtla-Jarve JK Jarve
-
-
Parnu JK Vaprus
inprogress
۲۰:۳۰
  Greece Super League 1, Championship Round
OFI Kreta
-
-
Aris Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Ukraine Persha Liga
FC Chernomorets Odessa
-
-
Rukh Vinnyky
inprogress
۲۱:۰۰
  Norway Toppserien, Women
Arna-Bjornar
۰
۱
Klepp
Finished
۱۶:۳۰
Lyn
۱
۴
Rosenborg BK Kvinner
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Premium Liiga
FC Flora Tallinn
۳
۱
Paide Linnameeskond
Finished
۱۷:۳۰
Viljandi JK Tulevik
۰
۱
JK Narva Trans
Finished
۱۴:۳۰
FC Kuressaare
-
-
Tartu JK Tammeka
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
Linkopings FC
۱
۰
Djurgardens IF Dff
Finished
۱۷:۳۰
Vittsjo Gik
۳
۳
Kristianstads Dff
Finished
۱۷:۳۰
IK Uppsala Fotboll
۰
۱
Pitea IF Dff
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Hammarby IF
۰
۰
IK Sirius FK
Finished
۱۷:۳۰
Falkenbergs FF
۰
۱
Ostersunds FK
Finished
۱۷:۳۰
  Austria 2. Liga
SC Austria Lustenau
۳
۱
SK Vorwarts Steyr
Finished
۱۷:۰۰
FC Juniors OO
۱
۲
FC Dornbirn 1913
Finished
۱۷:۳۰
Grazer AK
-
-
Kapfenberger SV 1919
بازی شروع نشده است
۲۲:۵۵
  Poland Ekstraklasa, Relegation Round
MKS Arka Gdynia
۳
۲
LKS Lodz
Finished
۱۷:۳۰
Wisla Krakow
-
-
Korona Kielce
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ukraine Premier League, Championship round
Kolos Kovalivka
۰
۲
FC Zorya Lugansk
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Rostov Region Championship
Af-ponedelnika Vodopadny
-
-
FC Volgodonsk
Finished
۱۹:۳۰
  Poland I Liga
GKS Jastrzebie
۰
۳
Podbeskidzie Bielsko Biala
Finished
۱۵:۱۰
OKS Stomil Olsztyn
۱
۲
Miedz Legnica
Finished
۲۰:۱۰
GKS Tychy
۰
۱
Puszcza Niepolomice
Finished
۱۷:۴۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Real Valladolid Srl
۰
۳
FC Barcelona Srl
Finished
۱۲:۳۰
Atletico Madrid Srl
۴
۰
Real Betis Balompie Srl
Finished
۱۲:۳۰
CA Osasuna Srl
۲
۱
RC Celta De Vigo Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Ykkonen, Women
VIFK
۲
۱
Tuwe
Finished
۱۴:۰۰
Pallokerho Keski-Uusimaa
-
-
FC Hertta
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Small Cup
Team Helm
-
-
FC Hell Hunt
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF
۰
۱
Degerfors IF
Finished
۲۰:۰۰
Orgryte IS
۰
۲
GIF Sundsvall
Finished
۲۰:۰۰
  Estonia Esiliiga B
JK Tallinna Kalev U21
-
-
Keila JK
Finished
۲۰:۳۰
Viimsi JK
-
-
Tartu JK Welco
inprogress
۲۰:۳۰
Nomme JK Kalju
-
-
Rakvere JK Tarvas
inprogress
۲۰:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
-
-
Voru FC Helios
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Kauno Zalgiris
۲
۰
FK Banga Gargzdai
Finished
۱۶:۳۰
FK Panevezys
۲
۱
FK Riteriai
Finished
۱۹:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dila Gori
-
-
FC Merani Tbilisi
inprogress
۲۱:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
Brescia Calcio Srl
۱
۳
AS Roma Srl
Finished
۱۲:۳۰
Lazio Roma Srl
۳
۱
Sassuolo Srl
Finished
۱۲:۳۰
Juventus Turin Srl
۳
۰
Atalanta Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 SRL
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
۲
۱
Seongnam FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Incheon United FC (SRL)
۰
۲
Sangju Sangmu Phoenix (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Pohang Steelers (SRL)
۱
۰
Suwon Bluewings (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
  Simulated Reality League 1. HNL SRL
NK Inter Zapresic Srl
۰
۳
HNK Rijeka Srl
Finished
۱۸:۳۰
NK Osijek Srl
۶
۱
NK Istra 1961 Srl
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Inter Turku
۵
۱
Tampereen Ilves
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga 2, Promotion Playoff
FC Petrolul Ploiesti
-
-
FC Rapid 1923
inprogress
۲۱:۴۵
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Goztepe Srl
۱
۱
Genclerbirligi SK Srl
Finished
۱۱:۳۰
  Ghana Premier League
Bechem United
-
-
Sogakope Wafa
Cancelled
۱۷:۳۰
Berekum Chelsea FC
-
-
Medeama SC
Cancelled
۱۷:۳۰
Eleven Wonders FC
-
-
Hearts of Oak
Cancelled
۱۷:۳۰
Elmina Sharks
-
-
Ashanti Gold FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Accra Great Olympics
-
-
Asante Kotoko
Cancelled
۱۷:۳۰
Inter Allies FC
-
-
Dreams FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Karela United FC
-
-
Aduana Stars
Cancelled
۱۷:۳۰
King Faisal
-
-
Liberty Professionals
Cancelled
۱۷:۳۰
Legon Cities FC
-
-
Ebusua Dwarfs
Cancelled
۱۷:۳۰
  Ireland Premier Division
Sligo Rovers
-
-
Shelbourne FC
Cancelled
۲۳:۱۵
  Finland Amateur 3 Division West Group B
Tampereen Peli-Toverit
-
-
Tampere United
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 1
Eidsvold TF
۱
۲
Kvik Halden FK
Finished
۱۸:۳۰
Hodd IL
۲
۱
Moss FK
Finished
۱۸:۳۰
IF Floeya
-
-
Alta IF
Cancelled
۱۸:۳۰
Eidsvold TF
-
-
Senja
Cancelled
۱۸:۳۰
Fredrikstad FK
-
-
Hodd IL
Cancelled
۱۸:۳۰
Brattvag
-
-
Tromsdalen Uil
Cancelled
۱۸:۳۰
Floro
-
-
Moss FK
Cancelled
۱۸:۳۰
Skeid Fotball
-
-
Kvik Halden FK
Cancelled
۱۸:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Fram Larvik
۲
۳
Sotra SK
Finished
۱۸:۳۰
Notodden FK
۰
۰
Baerum
Finished
۱۸:۳۰
  Ireland First Division
Shamrock Rovers II
-
-
Galway United FC
Cancelled
۱۸:۳۰
  Ukraine Amateur Championship
Atlet Kiev
-
-
Rubikon Kiev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
-
-
Young Lions FC
Cancelled
۱۴:۰۰
  Simulated Reality League Portugal Primeira Liga SRL
Belenenses Sad Srl
۱
۱
Moreirense FC Srl
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania II Lyga Vakaru
FK Babrungas Plunge
-
-
FK Juventa-99 Siauliai
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
SSPC Radviliskis
۱
۵
Fc Neptunas Klaipeda
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 2
Koips
۱
۴
TiPS
Finished
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League Poland Ekstraklasa SRL
MKS Arka Gdynia Srl
۰
۰
LKS Lodz Srl
Finished
۱۳:۳۰
Legia Warszawa Srl
۰
۱
KS Cracovia Srl
Finished
۱۳:۳۰
Wisla Krakow Srl
۱
۱
Korona Kielce Srl
Finished
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FC Sochi Srl
۰
۳
FC Spartak Moscow Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Akhmat Grozny Srl
۳
۰
FC Zenit ST Petersburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Arsenal Tula Srl
۰
۰
FC Tambow Srl
Finished
۰۹:۳۰
  USA National Womens Soccer League
North Carolina Courage
-
-
Utah Royals FC
Cancelled
۰۳:۳۰
Houston Dash
-
-
Chicago Red Stars
Cancelled
۰۵:۰۰
  Iceland 4 deild, Group B
SR
-
-
Stokkseyri
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
  Iceland 4 deild, Group D
KB Breidholt
-
-
Midas
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
KH Hlidarendi
-
-
Smari
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
  USA USL, Championship
Birmingham Legion FC
-
-
Pittsburgh Riverhounds
Cancelled
۲۳:۳۰
Indy Eleven
-
-
Charlotte Independence
Cancelled
۲۳:۳۰
LAS Vegas Lights
-
-
Orange County SC
Cancelled
۲۳:۳۰
Memphis 901 FC
-
-
North Carolina FC
Cancelled
۲۳:۳۰
OKC Energy FC
-
-
Tacoma Defiance
Cancelled
۲۳:۳۰
Sacramento Republic FC
-
-
Rio Grande Valley FC
Cancelled
۲۳:۳۰
Saint Louis FC
-
-
Loudoun United FC
Cancelled
۲۳:۳۰
FC Tulsa
-
-
San Diego Loyal SC
Cancelled
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید